WordPress Sitenizin İhtiyaç Duyduğu En İyi Twitter Eklentileri

WordPress Sitenizin İhtiyaç Duyduğu En İyi Twitter Eklentileri

WordPress sitenize gelen trafiği artırmak mı istiyorsunuz? O halde Twitter'ı görmezden gelmeyi göze alamazsınız. İşte WordPress için en iyi Twitter eklentilerinden bazıları.

Twitter, 300 milyondan fazla aktif aylık kullanıcısı ile bugün dünyanın en baskın sosyal ağlarından biridir.

WordPress sitenize gelen trafiği artırmak istiyorsanız, yalnızca bu kadar büyük bir kullanıcı tabanına dokunmak mantıklıdır.

Sonuçta, üzerinde çok çalıştığınız içeriği paylaşarak web sitenize trafik çekebilseydiniz harika olmaz mıydı ?

Veya belki de web sitenizin hayranları ile Twitter takibinizi artırarak markanıza yalnızca dijital pazarlama hedeflerinize yardımcı olabilecek meşruiyet katmak?

WordPress için Twitter eklentilerinin devreye girdiği yer burasıdır.

Sorunsuz Twitter ve WordPress entegrasyonu vaat eden eklenti sıkıntısı yok, ancak tüm eklentiler eşit oluşturulmadı.

İşte bugün WordPress için en iyi Twitter eklentilerinden bazıları.

AccessPress Twitter Besleme Eklentisi

AccessPress Twitter Feed'i , bugün WordPress için en popüler Twitter eklentilerinden biridir ve nedenini görmek kolaydır.

Yeni başlayanlar için, eklenti son derece kullanıcı dostudur ve kurulumu sadece birkaç dakika sürer, kullanımı kolaydır.

AccessPress Twitter Feed'i bugün WordPress için mevcut olan en kapsamlı ve özelleştirilebilir twitter eklentilerinden biri olduğu için, kullanım kolaylığı özelliklerin maliyetinden kaynaklanmıyor.

Bu güçlü küçük eklenti, WordPress sitenizdeki herhangi bir Twitter hesabından ya klasik besleme biçiminde ya da kaydırıcı biçiminde gerçek zamanlı tweetleri görüntülemenizi sağlar.

Bu ürünün premium sürümü, birden fazla Twitter hesabı kullanmanıza bile izin verir.

WordPress kullanıcılarının sevmesi gereken bir diğer şey de bu eklentinin ne kadar iyi göründüğüdür.

Ücretsiz sürüm üç harika görünümlü tema sunarken, premium yükseltme size aralarından seçim yapabileceğiniz 12 güzel hazırlanmış tema sunar.

Tüm bu özelliklerle, AccessPress Twitter Feed, ağır bir seviyede yumruk barındıran hafif bir eklentidir.

Revive Old Post Eklentisi

Revive Old Post'un (kısaca ROP) Twitter eklentisinin sadece ismine bağlı olarak ne hakkında olduğu oldukça açık olmalı .

Geçmiş içeriğinizden biraz daha fazlasını almak isteyen bir WordPress kullanıcısıysanız, ROP sizin için bir eklentidir.

Avantajlar yalnızca eski içerikle sınırlı değildir.

ROP , Twitter dahil tüm içeriğinizi sosyal medyada paylaşmanın sıkıcı görevini otomatikleştirerek WordPress kullanıcılarına yardımcı olur .

ROP, web sitesi trafiğini artırmak ve sosyal medya takipçileri kazanmak isteyen herkes için faydalı olabilir .

Kullanıcılar, eski ve yeni içeriği sosyal medyada ne zaman paylaşmak istediklerini planlayabilir ve mevcut takipçilerinin her zaman meşgul olduğundan emin olabilirler.

Eklenti, hangi gönderilerin otomatik olarak paylaşılacağına gelince belirli filtreler ayarlamanıza da olanak tanır.

Örneğin, gönderinin yaşına ve kategorisine göre hangi gönderilerin paylaşılacağını filtreleyebilirsiniz.

ROP, gönderinin etiketlerine ve kategorilerine dayalı olarak paylaşımlarınız için otomatik olarak bir hashtag oluşturur.

Sosyal medyada içerik paylaşmanın web sitenizin trafiğini artırmaya gerçekten yardımcı olup olmayacağını merak ediyorsanız , şimdi kesin olarak öğrenebilirsiniz.

ROP paylaşımları, hangi sosyal medya paylaşımlarının sizin için en fazla trafiği oluşturduğunu objektif olarak görmenize yardımcı olabilecek bir UTM etiketi içerir.

Tüm özelliklerle Revive Old Post, WordPress sitenizin trafik sayılarını canlandırmak için ihtiyaç duyduğu şey olabilir.

Dönen Tweet Eklentisi

Adından da anlaşılacağı gibi, Rotating Tweets , tweetleri aynı anda değil, birer birer gösteren bir Twitter eklentisidir.

Bu, özellikle WordPress sitenizde yer kazanmaya çalışırken kullanışlıdır.

Web sitenizde değerli gayrimenkulleri kaplayan bir besleme yerine, yalnızca bir tweet göstermek için yeterli alan ayırmanız gerekecek .

Eklenti ayrıca son derece özelleştirilebilir.

İster sadece favori tweetleriniz isterse tüm kullanıcı zaman çizelgesi olsun, dönen akışta ne tür tweetlerin gösterileceğini seçebilirsiniz.

Ayrıca retweetleri ve yanıtları dahil edip etmemeyi, tweetlerin göründüğü formatı, dönüş türünü ve dönüşün hızını özelleştirmeyi de seçebilirsiniz.

Birden fazla hesaptan tweet göstermek ister misiniz? Sorun değil.

Eklenti birden fazla kullanıcıyı destekler, böylece istediğiniz tüm tweet'leri gösterebilirsiniz.

Ve en iyi kısım?

Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile her şeyin kurulumu son derece kolay ve basittir.

Dönen Tweetler de güvenilirdir ve Twitter web sitesi kapalıyken bile çalışır.

Eklenti ayrıca, sayfanız yeniden boyutlandırıldığında boyutunu otomatik olarak yeniden ayarlar ve her zaman web sitenize aitmiş gibi görünmesini sağlar.

Oh, Rotating Tweets'in de GDPR dostu olduğunu söylemiş miydik?

Eklentinin varsayılan ayarları, kullanıcı verilerini toplamaz veya Twitter web sitesine göndermez.

Tüm bu özellikler, Rotating Tweets'i herhangi bir WordPress kullanıcısının sitelerine eklemeyi düşünmesi gereken bir Twitter eklentisi yapar.

FS Poster Eklentisi

FS Poster , Twitter dahil olmak üzere, aynı anda 12 sosyal ağa kadar gönderileri otomatik olarak paylaşmanıza izin veren bir WordPress eklentisidir.

Ayrıca, bu harika eklenti, herhangi bir WordPress kullanıcısının içeriğini paylaşmasına, takipçilerini büyütmesine ve erişimini genişletmesine yardımcı olabilecek tonlarca özellikle yüklüdür.

FS Poster ile hangi içeriğin hangi sosyal medya ağına ne zaman gönderileceğini planlayabilirsiniz.

Bu kafa karıştırıcı geliyorsa, çünkü olabilir.

Her planlanmış gönderiyi takip etmek neredeyse imkansız olabilir.

Neyse ki, FS Poster, tam olarak hangi gönderileri ne zaman ve nerede planladığınızı görmenize olanak tanıyan bir takvim görünümü özelliği sunar.

Bu özellikle yararlı olabilir çünkü FS Poster, tüm sosyal medya platformlarında sınırsız hesap kullanmanıza izin verir, bu nedenle organize bir görünüme sahip olmak çok önemlidir.

Planlanmış gönderilerin yanı sıra, bu güçlü eklenti yeni içeriğinizi otomatik olarak Twitter'da veya seçtiğiniz diğer sosyal medya ağlarında paylaşabilir.

Paylaşmak istediğiniz içeriği gönderi kategorilerine göre filtreleyebilirsiniz.

Örneğin, belirli bir kategorideki gönderileri yalnızca Facebook'ta ve farklı bir kategorideki gönderileri yalnızca Twitter'da paylaşmak isteyebilirsiniz.

FS Poster, paylaştığınız içeriğin gönderi URL'sini özelleştirmenize de olanak tanır.

Ve tüm gönderilerinizin gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız veya birden fazla sosyal medya ağında paylaşmak erişiminizde bir fark yaratıyorsa, FS Poster sizi kapsıyor.

Insights Tool ile, belirli gönderilerin farklı sosyal ağlardan kaç ziyaret aldığını izleyebilirsiniz.

Bu verilere sahip olmak, paylaşım stratejinizi ayarlamanıza ve optimize etmenize olanak tanıyarak, onu FS Poster'in sunduğu şeylerin paha biçilmez bir parçası haline getirir.

Trafik oluşturmaya yardımcı olmak için WordPress sitesinde Twitter eklentilerini kullanma konusunda ciddi olan herkes için FS Poster, herhangi bir listede üst sıralarda yer alacaktır.

Özel Twitter Beslemeleri Eklentisi

Özel Twitter Beslemeleri eklentisinin son derece özelleştirilebilir olması ve WordPress temanızın görünümüne ve tarzına otomatik olarak uyum sağlaması şaşırtıcı olmamalıdır .

Sizi şaşırtabilecek şey, bu harika eklentinin görünüşünün çok ötesine geçmesidir.

Özel Twitter Beslemeleri, WordPress için en iyi Twitter eklentilerinden biridir ve bunun için hiçbir sebep yoktur.

Popülerliğinin en büyük nedenlerinden biri, iframe kullanan diğer bazı eklentilerin aksine, Özel Twitter Beslemelerinin Twitter yayınınızı doğrudan web sitenize yerleştirmesidir.

Bu, SEO amacıyla sitenize tonlarca arama motoru taranabilir içerik anlamına gelir.

Ayrıca, web sitenize daha da değerli SEO içeriği eklemenize izin vererek, birden çok kullanıcıdan gelen beslemeleri görüntüleyebilirsiniz.

Dahası, Özel Twitter Beslemeleri ziyaretçi katılımı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Web sitenizdeki ziyaretçiler, tweetlerinizi doğrudan yanıtlayabilecek ve beğenebilecek.

Ayrıca hesaplarınızı doğrudan web sitenizden takip edecekler.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, eklenti mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve ziyaretçilerin kullandığı ekran boyutuna otomatik olarak yanıt verecektir.

Oh, ve eklentinin tweet'leri süper hızlı yüklediğinden bahsetmiş miydik?

Yavaş yüklenen eklentileri kimse sevmez ve önbelleğe alma sonrası Özel Twitter Beslemeleri, her şeyin yıldırım hızında çalışmasını sağlar.

Son olarak, Özel Twitter Beslemelerindeki destek ekibi rakipsizdir.

İncelemeler, müşteri hizmetlerini sürekli olarak övüyor ve eklenti tekliflerini destekliyor; birçok yorumcu, Özel Twitter Beslemelerinin ücretsiz sürümü desteğinin, WordPress için diğer Twitter eklentilerinin premium sürümleri desteğinden daha iyi olduğunu söylüyor.

Resmi Twitter Eklentisi

Twitter'ın resmi eklentisi olmadan WordPress için en iyi Twitter eklentileri hakkında konuşamayız .

Bu eklentiyi kullanarak, Twitter içeriğinizi doğrudan sitenize yerleştirebilir ve Twitter yayınınızın görünümünün farklı yönlerini, sitenizin tasarımıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Aslında, koyu veya açık arka planlardan birini seçebilir, bağlantılarınızın ve kenarlıklarınızın rengini değiştirebilir ve gömülü metin stilini WordPress temanızla eşleştirebilirsiniz.

WordPress için resmi Twitter eklentisi, yazılarınıza bir Tweet düğmesi eklemenizi de sağlar, böylece site ziyaretçileriniz içeriğinizi kolayca paylaşabilir.

Daha fazla paylaşım, daha fazla web görünürlüğü demektir.

Ve hepimizin peşinde olduğumuz bu değil mi?

Takip et düğmesi ekleme seçeneği bile var, böylece site ziyaretçileriniz yeni Twitter takipçileriniz olabilir.

Twitter reklam kampanyaları yürütüyorsanız, resmi Twitter eklentisi, kampanyalarınızın nasıl gittiğini izleyebilmeniz için WordPress sitelerinize bir Twitter web sitesi etiketi eklemenize yardımcı olabilir.

Ayrıca, WordPress site ziyaretçileriniz için Twitter reklamlarına daha iyi uyabilmeniz için özel kitleler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

 

KAYNAK: SEJ